ODKAZY

Adam Hotel

Nově rekonstruovaný Adam hotel se nachází hned v druhém podlaží nad prostory Hospody U Báby. Hotel Vám může nabídnout ubytování v pěti dvoulůžkových a pěti třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Ke standardnímu vybavení pokojů patří vlastní sociální zařízení, televize a kuchyňská linka s lednicí a barem. V areálu se nachází soukromé parkoviště.

Perníkový mlýn

Stylové ubytování ve starém mlýně, pod hradem Rabí v Jižních čechách. Také možnost ubytování v dřevěných chatkách, či stanech. Lokalita je vhodná pro vodácké sporty, outdoor, rybaření, muškaření a letecké sporty. K areálu patří Vodní elektrárna a 650m travnatého letiště.

Prodej piva

Od svého vzniku se firma specializuje především na prodej piva, jak sudového, tak lahvového. Za úplatu zapůjčuje prostředky k jeho distribuci, tak, aby si každý příznivec pěnivého moku mohl vychutnat kvalitu skrytou v nerezovém sudu, či pivní láhvi.

A-doprava s.r.o.

Přidružená firma zabývající se přepravou zboží, materiálů, potravin, osob a stěhováním. A-Doprava s.r.o. se svou působností řadí mezi středně velké firmy na východu republiky. V oblasti rozvozů mezi největší v České Republice. Již více jak 20 let poskytuje své služby jak tuzemským, tak zahraničním zákazníkům.